Máris megtörtek egy hosszú CAF-ot

iho   ·   2015.11.09. 19:43
hosszcaf_karambol0

A 444.hu egyik olvasója küldött a portálnak pár képet egy kisebb zúzódásokat szenvedett hosszú CAF villamosról. A BKK az esettel kapcsolatban ezt írta a 444-nek:

Zokogunk. Ób.. – és hasonlók jutottak eszünkbe... A képre kattintva galéria nyílik (fotók: MTI/Lakatos Péter)

„16:23-kor egy próbafutást végző CAF villamos egyelőre tisztázatlan okok miatt nekihaladt egy menetrend szerint közlekedő TATRA villamosnak. A baleset az 1-es villamos vonalán, a Hengermalom útnál történt. Személyi sérülés nem történt, a baleset okait és körülményeit szakértők bevonásával vizsgálják.”

* * *

Indóház Online – Hivatalos oldal: hogy ne maradj le semmiről, ami a földön, a föld alatt, a síneken, a vízen vagy a levegőben történik. Csatlakozz hozzánk! Klikk, és like a Facebookon!


Kapcsolódó hírek

Vasút Városi vasút

Sínek java: befutott még két új CAF

BKK/iho   ·   2025.07.10. 16:00

A járművek a hét elején érkeztek meg a fővárosba. És igen, az illetékesek annak ellenére rendelték meg a baszkokat, hogy tudván tudták, szélességük miatt bizonyos vonalakon nem közlekedhetnek, ám tíz éve még rózsás volt a helyzet, semmi sem utalt arra, hogy a szükséges infrastrukturális átalakításokra ne lenne forrás.