Felújítás után indul a Zsuzsi

iho/vasút   ·   2012.04.25. 18:20
00

A régi fatelepi végállomás munkáival nem végeztek, a vágányhálózatot teljesen át kellett építeni, a tervek szerint bevásárlóközpontot építenek. Míg a fűtőház melletti új állomás felépül, a Hétvezér utcai megállóhelyet használják majd. Két új megálló is épült a vonalon: Kondoros (Balla-tanya) és Hármashegyi-tó.

A kisvasúti nap programja a Zsuzsivasút honlapján olvasható.

A képre kattintva fotógaléria nyílik<br>(Juhász Levente felévtelei)

Kapcsolódó hírek

Ellátási lánc Logisztika

Közlekedéslogisztikai konferencia – tizenötödször találkoznak a főszereplők

MLSZKSZ/iho   ·   2025.02.06. 18:00

Az év első logisztikai eseményén valós idejű információk, innovatív és jövőbemutató megoldások ismerhetők meg, ahol nagyszerűen lehet a kapcsolati tőkét építeni, vagy a meglévőt elmélyíteni. Aki ott lesz, az a szakmát érintő és érdeklő aktuális témákról fog hallani újdonságokat, amikről tényleg szakértők, cégvezetők, döntéshozók beszélnek.

Blog Vörösszemhatás

Csörgős különbumli az atomvárosba

Harmati Marcell   ·   2025.01.25. 16:00

Érdemes már most beírni a naptárba: tavasszal újra lehet utazni a 42-es alján, március 22-én ugyanis csörgős különvonat indul Paksra. A menetet a Kozák Gergely és Szikora László kezelte Fotósvonat Facebook-oldal szervezi.