Előrehozott év végi kiállítás

iho   ·   2014.11.17. 11:43

Az immár hetedszerre megrendezendő nemzetközi kiállításon a hatvankét méter hosszú, H0 léptékű modulasztalon kívül a húsz méternél is hosszabbra növekedett N-es asztal is várja a látogatókat. Bővült a kisvasúti, H0e asztal, és megjelennek a nagyváradiak is hétméteres HOLOD állomásukkal.

* * *

Indóház Online – Hivatalos oldal: hogy ne maradj le semmiről,ami a földön, a föld alatt, a síneken, a vízen vagy a levegőben történik. Csatlakozz hozzánk! Klikk, és like a Facebookon!

Kapcsolódó hírek

Blog Vasút Vörösszemhatás Vasútmodell

Vezetőállás – ahol a vasút nemcsak látvány, hanem interaktív élmény

iho/vasút   ·   2026.03.15. 09:00

A vasútmodellezés sokaknak a gondosan megépített terepasztalokról, vitrinekben sorakozó mozdonyokról és kiállításokon köröző szerelvényekről szól. A modellek látványa önmagában is lenyűgöző, de mi történik akkor, ha a terepasztal nem csupán látvány, hanem a látogatók által működtetett vasúti rendszer része?