Búcsú az MD motorvonatoktól
·
2011.07.21. 08:21
A Dunakeszi Járműjavítóban a tavalyi csődöt követően állt le a munka. A javításra vagy karbantartásra váró kocsik lassanként térhetnek vissza a forgalomba.
A szakemberek a probléma megoldásán dolgoznak, lassan normalizálódik a helyzet.
A GYSEV több viszonylatán is vágányzári menetrend szerint közlekednek a vonatok a nyár egyes részén.