Boltívnek szaladt az autóbusz
Az ütközésben négy utas sérült meg könnyebben, az autóbuszt elvontatták. A boltív a baleset után nem biztonságos, le kell bontani.
Az ütközésben négy utas sérült meg könnyebben, az autóbuszt elvontatták. A boltív a baleset után nem biztonságos, le kell bontani.
A hangos asszisztenciával ellátott trolik és autóbuszok után már az agglomerációban közlekedő kék Volán-buszokra, illetve kísérleti jelleggel a villamosokra is kiterjesztik a szolgáltatást, amely egyetlen távirányítással bemondja, melyik járat érkezik a megállóba és hova tart.
Az ügyfelektől beérkező visszajelzéseket is figyelembe véve a táblákon a korábbiakhoz képest nagyobb méretben szerepelnek az azonosítókódok és a járatszámok is.
A június 1-jéről 2-ára virradó éjszakától meghosszabbított üzemidővel közlekednek a fővárosi metrók, amihez nemcsak számos BKK-járat, hanem a MÁV-csoport érintett járatai is igazodnak.