Beszakadt egy szentendrei parkoló burkolata

MTI   ·   2013.03.05. 10:49
Spitz Alexandra, a Pest megyei katasztrófavédelem szóvivője közlése szerint a kocsiban senki sem tartózkodott, a járművet a fővárosi tűzoltók daruja szabadította ki. Mivel a gödör vélhetően egy régi, elfeledett pincerészbe, vagy valamilyen nagyobb üregbe vezet, a megyei katasztrófavédelem kutató-mentő szolgálata megkezdte a járat, illetve a végpont felkutatását. A parkolóban folyó munkát a szentendrei tűzoltók segítik.

Kapcsolódó hírek

Vasút Nagyvasút

Kisiklott egy személyvonat Újszászon

iho/vasút   ·   2026.06.18. 14:13

Egy Hatvanból Szolnokra tartó S820-as vonat vezérlőkocsija az állomásra behaladás közben, a váltókörzetben ugrott le a sínekről. Sérültek nincsenek, viszont az Újszászt érintő vonalakon jelentős késésekre kell készülni.