Buszokat hoz a nyuszi
·
2013.02.25. 14:00
Tavaszra újabb alacsony padlós kocsik állhatnak forgalomba Budapesten.
Tavaszra újabb alacsony padlós kocsik állhatnak forgalomba Budapesten.
Többek között a BKV, a Volán és a MÁV szakszervezeteinek képviselői ültek tárgyalóasztalhoz.
A BKK számításai szerint megfordult a trend, a fővárosiak 55 százaléka használta a tömegközlekedést 2012-ben.
Sőt, rövid időre a finanszírozás is bizonytalanná vált, hiszen úgy nézett ki, nem lesz felügyelő mérnök a projekten.
A munkákat február 12-én, 13-án és 14-én, keddtől csütörtökig esténként végzik a szakemberek.