Baleset, terelés Debrecenben
·
2011.11.19. 14:25
A Homokkerti felüljárót lezárták, ezért több busz is kerülő útvonalon közlekedett.
Szombat reggel hat óta lehet használni a fekete és piros matricás autókat is.
A projekt egyik elemeként a Várnegyed közlekedését is fejlesztik.