Fokozatosan áll helyre a menetrend a 71-es vonalon

iho/vasút   ·   2017.08.07. 07:09

Hétfő hajnali fél ötkor Fót és Csomád állomások között Fótfürdő megállóhelynél fa dőlt a sínekre. Előtte megállt a Budapestre tartó első személyvonat. A fa eltávolításának ideje nehezen volt becsülhető, ezért vonatpótló buszokat állítottak be. Időközben a kidőlt fát eltávolították, már nem kell pótlóbuszokra átszállni, a menetrendszerinti vonatközlekedés viszont csak fokozatosan áll helyre, a Budapest–Veresegyház–Vácrátót–Vác vonalon hosszabb lesz az eljutási idő.

* * *

Indóház Online – Hivatalos oldal: hogy ne maradj le semmiről, ami a földön, a föld alatt, a síneken, a vízen vagy a levegőben történik. Csatlakozz hozzánk! Klikk, és like a Facebookon!

 

Kapcsolódó hírek

Vasút Nagyvasút

Öreg Dácsiával a Jászságba

Harmati Marcell   ·   2025.05.17. 15:00

Még nincs programja június 7-ére? Szeret utazni, és fényképeket készíteni, esetleg felelevenítené a 80-as, 90-es évek mellékvonali utazásait? Az idei nyár első szombatján most megteheti mind a hármat egyszerre!

Vasút Nagyvasút

Két Vectront rendelt a CER Cargo Group

iho/vasút   ·   2025.05.17. 09:00

A Siemens-mozdonyok 2026 decemberében érkeznek, és várhatóan meghatározó szerepet játszanak majd a Duna-folyosón, valamint Kelet-Európa több országában zajló határokon átnyúló szállításokban.