Fotókiállítás a 11-es vonalról

iho   ·   2015.01.11. 13:19

A 11-es számú, Győr–Veszprém vasútvonal mentén készült képekből rendezett kiállításon kilenc ifjú vasútfotós mutatkozik be, akik mindannyian szívükön viselik a gyönyörű vasút sorsát.

A meghívó szerint a rendezvény egyik célja, hogy felhívja a nagyközönség figyelmét a bakonyi táj jellegzetességeire, gyönyörűségére.

A kiállítás megnyitója január 16-án, este 6 órakor kezdődik a VOKE Arany János Művelődési Ház kiállítóterében: Győr, Révai Miklós utca 5. A tárlatot megnyitja Bödecs Barnabás, a Cuha-völgyi Bakonyvasút Szövetség elnöke. A kiállítás február 10-éig látogatható. A belépés ingyenes.

* * *

Indóház Online – Hivatalos oldal: hogy ne maradj le semmiről, ami a földön, a föld alatt, a síneken, a vízen vagy a levegőben történik. Csatlakozz hozzánk! Klikk, és like a Facebookon!

Kapcsolódó hírek

Vasút Közút Nagyvasút Autóbuszközlekedés

Szombattól július végéig karbantartják Rákosrendezőt, jelentősen változik a közlekedés az esztergomi, a szobi és a veresegyházi vonalakon

MÁV/iho   ·   2025.06.21. 08:00

A vonatok fővárosi végállomását a Nyugati pályaudvarról külső állomásokra helyezik át: az esztergomi vonatok Angyalföldig, a szobi és a veresegyházi vonal járatai Rákospalota-Újpestig közlekednek. Pótlóbuszok helyett a sűrűbb helyközi buszjáratokat és a BKK járatait lehet majd igénybe venni.