Győr felé járhatatlan az M1-es

MTI   ·   2012.11.15. 08:07

Összeütközött két kisbusz az M1-es autópálya 71-es kilométerénél, a Győr felé tartó forgalom csak a leállósávban halad, ezért nagy a torlódás – tájékoztatott a Komárom-Esztergom Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense.

Léber Gabriella elmondta, hogy anyagi káros balesetről van szó, sérült nincs. A balesetes járművek mindkét forgalmi sávot elfoglalják, a műszaki mentés már megkezdődött.

Hozzátette: a Győr felé haladóknak érdemes Tatabányánál letérni az 1-es főútra.

Kapcsolódó hírek

Vasút Nagyvasút

Kisiklott egy személyvonat Újszászon

iho/vasút   ·   2026.06.18. 14:13

Egy Hatvanból Szolnokra tartó S820-as vonat vezérlőkocsija az állomásra behaladás közben, a váltókörzetben ugrott le a sínekről. Sérültek nincsenek, viszont az Újszászt érintő vonalakon jelentős késésekre kell készülni.