IC+ projekt Szolnokon
·
2012.02.07. 18:40
Megírtuk mi is, petíció indult azért, hogy a 27-esen újra utazhassunk. Ennek apropóján emlékezzünk közösen a vonal bezárása után megjelent Indóház búcsúírásával arra, milyen volt, lehetett arrafelé egykoron a vasúti közlekedés.
A 27-es vonal reaktiválásával közvetlen összeköttetés jöhetne létre a Bakony és a Balaton között, de alternatív útvonalként is funkcionálhatna a pálya.
Az első próbákra Mississippi államban, a hadsereg tartalékos kiképzési gyakorlatán került sor a napokban. A mozgások során a katonák kezelték a járművet.