Jelentősen bővült a parkoló az Örs vezér terén

MTI/iho   ·   2017.10.03. 16:50

A tizedik és a tizennegyedik kerület határán elhelyezkedő Örs vezér tere hatalmas forgalmához illő méreteket kezd ölteni a jelentősen megnövelt parkoló a tér déli oldalán. Az eddig 104 autót befogadni képes terület kapacitása 265 kocsinyira nőtt, emellett a metróállomáshoz a lehető legközelebb negyven kerékpárt befogadó B+R kerékpártároló is épült.

A parkolót a tőle délre elterülő, eddig kihasználatlan hely felé bővítették, szilárd burkolatot kapott, megújult a közvilágítás és a zöldfelületek is. A parkolót folyamatosan térfigyelő kamerák ellenőrzik, az ár is igazán méltányos: reggel hat és este tíz óra között mindössze egy BKV-vonaljegy áráért (350 forint), este tíztől reggel hatig megkezdett óránként 105 forintért lehet parkolni.

* * *

Indóház Online - Hivatalos oldal: hogy ne maradj le semmiről, ami a földön, a föld alatt, a síneken, a vízen vagy a levegőben történik. Csatlakozz hozzánk! Klikk, és like a Facebookon!

Kapcsolódó hírek

Vasút Közút Városi vasút Autóbuszközlekedés

Így közlekedhetnek a fővárosi BKK-járatokkal szilveszterkor és újév napján

BKK/iho   ·   2025.12.29. 12:00

December 31-én éjjel a várható nagyobb forgalom miatt számos nagykapacitású járat egész éjjel közlekedik: valamennyi metró, az összes HÉV, a nagykörúti 4-es, 6-os, a 14-es, a 17-es, a 47-es, az 50-es és az 56A villamos, a 75-ös és a 80-as trolibusz, valamint az 5-ös, a 7-es és a 8E, 16-os és 223E autóbusz.