Következő Indóház újság: október 5-én
·
2011.09.29. 13:14
Egy Hatvanból Szolnokra tartó S820-as vonat vezérlőkocsija az állomásra behaladás közben, a váltókörzetben ugrott le a sínekről. Sérültek nincsenek, viszont az Újszászt érintő vonalakon jelentős késésekre kell készülni.
A vonatok valósidejű mozgását és a késések követését egy évvel ezelőtt állították le Lázár János parancsára. A rendszer június 8-ától újra elérhető, ez megkönnyíti majd a nyári menetrendi időszak utazásait is.
A megmaradt létezés nyomai a XXII. évfolyamát taposó periodika idei harmadik kiadásában.