„Leesett a hó”, van mire fogni a késést…

MTI/iho   ·   2015.01.29. 18:19

Kavalecz Imre,  Mávinform sajtóügyeletese elmondta: a veszprémi vonalon Székesfehérvár és Sárszentmihály között egyelőre nem közlekednek a vonatok. A szakemberek dolgoznak a váltók megtisztításán, de az akár egy órát is igénybe vehet. A Dunántúlon és a Dunakanyarban is nehezíti a közlekedést az időjárás. A Budapest–Székesfehérvár-vonalon és a Budapest–Hatvan–Miskolc-vonalon 30–40 perces késésekre kell számítani.

Emellett továbbra is késésekre kell készülni a Győr–Zirc–Veszprém, a Győr–Pápa–Celldömölk és a Celldömölk–Veszprém-vonalon – tette hozzá a sajtóügyeletes.

* * *

Indóház Online – Hivatalos oldal: hogy ne maradj le semmiről, ami a földön, a föld alatt, a síneken, a vízen vagy a levegőben történik. Csatlakozz hozzánk! Klikk, és like a Facebookon!

Kapcsolódó hírek

Vasút Nagyvasút

Jennifer, Celldömölk mindenese, tíz éve a 10-esen

Harmati Marcell   ·   2025.04.20. 16:00

Napjainkban ismét hallható a klasszik Csörgő hangja a Győr és Celldömölk között húzódó 10-es számú vasútvonalon: a 2149-es járkál arra géphiány miatt. Ám régebben még nem volt a csörgés ekkora szenzáció. Viszont voltak mások, amik igen! Szálljunk fel az „idővonatra”, és utazzunk vissza tíz évet!