Sisi mozdonnyal a Sisi úton
·
2012.08.06. 09:12
Megírtuk mi is, petíció indult azért, hogy a 27-esen újra utazhassunk. Ennek apropóján emlékezzünk közösen a vonal bezárása után megjelent Indóház búcsúírásával arra, milyen volt, lehetett arrafelé egykoron a vasúti közlekedés.
A 27-es vonal reaktiválásával közvetlen összeköttetés jöhetne létre a Bakony és a Balaton között, de alternatív útvonalként is funkcionálhatna a pálya.
A baranyai kisvárosba augusztus elsejétől, a borsodi iparvárosba pedig szeptember elsejétől lehet majd ismét eljutni vasúttal, kétóránként.