Több BKK-járat terelőúton közlekedik a hétvégén

MTI/iho   ·   2017.09.30. 06:50

Törökbálint és Budapest között szombaton terelve szállítja az utasokat a 88-as, a 140-es, a 172-es és a 173-as busz a Riczu Imre emlékverseny, Para-kerékpáros Magyar Bajnokság, Utánpótlás Magyar Kupa futam és felnőtt futam miatt.

Vasárnap délelőtt módosított útvonalon közlekedik a 40-es, a 40B, a 88-as, a 240-es és a 287-es autóbusz. A Budaörs Félmaraton Futófesztivál idejére a forgalmat a Budapesti út–Szabadság út útvonalon az Aradi utca és a Szivárvány utca között elterelik.

Vasárnap az Egészség Hídja Összefogás Egyesület figyelemfelhívó felvonulást szervez, ezért forgalomkorlátozás lesz a Széchenyi István tér–Széchenyi Lánchíd útvonalon. A 16-os és 105-ös buszok is az eredeti útvonaltól eltérően közlekednek kora este.

* * *

Indóház Online - Hivatalos oldal: hogy ne maradj le semmiről, ami a földön, a föld alatt, a síneken, a vízen vagy a levegőben történik. Csatlakozz hozzánk! Klikk, és like a Facebookon!

Kapcsolódó hírek

Közút Vasút Autóbuszközlekedés Városi vasút

Így közlekedhetünk augusztus 20-án a fővárosban

BKK/iho   ·   2025.08.18. 18:00

A nemzeti ünnephez kapcsolódó állami rendezvények miatt a fővárosban több belvárosi helyen kell forgalomkorlátozásra és lezárásokra készülni. A tűzijáték miatt 19 órától a Margit híd és a Szabadság híd közötti területen lezárják a hidakat, a rakpartokat és a környező utcákat. Mindezek érintik a közösségi közlekedést is.