Zavar az avar miatt

iho   ·   2019.03.24. 17:28
vonatinfo_190324_8

A Mávinform közleménye szerint a 100-as vonalon Cegléd és Szolnok állomás között több helyen avar- és bozóttűz ütött ki, ezért a katasztrófavédelem leállította a vonatközlekedést. A záhonyi vonal távolsági vonatai kerülő útirányon, Újszász érintésével közlekednek a 120a vonalon. Cegléd és Szolnok közé pótlóbuszokat rendelt a vasúttársaság.

(forrás: Vonatinfo)

* * *

Indóház Online – Hivatalos oldal: hogy ne maradj le semmiről, ami a földön, a föld alatt, a síneken, a vízen vagy a levegőben történik. Csatlakozz hozzánk! Klikk, és like a Facebookon!

Kapcsolódó hírek

Vasút Nagyvasút

Megújul az innsbrucki főpályaudvar

iho/vasút   ·   2025.10.30. 16:20

Jelenleg még csak az előkészítő munkák zajlanak. A cél, hogy a 2030-as évek közepére egy, a személy- és áruszállítási igényeket minden szinten kielégítő csomóponttá fejlődjön a létesítmény.