Biztberhibák sorozatban

iho   ·   2013.12.04. 14:21

Dömsöd és Kunszentmiklós-Tass között nem működik a biztosítóberendezés, a vonatok átlagosan ötven percet késnek. A MÁV a hiba kijavítását kora délutánra, a menetrend helyreállását estére ígéri.

A 40-es vonalon Dombóvár és Vásárosdombó között okoz késéseket egy kábelzárlat a biztosítóberendezésben, A hibát délután 5-re javítják ki, addig a vonatok 40-50 percet késhetnek.

* * *

Indóház Online - Hivatalos oldal: hogy ne maradj le semmiről, ami a földön, a föld alatt, a síneken, a vízen vagy a levegőben történik. Csatlakozz hozzánk! Klikk, és like a Facebookon!

Kapcsolódó hírek

Vasút Nagyvasút

Jennifer, Celldömölk mindenese, tíz éve a 10-esen

Harmati Marcell   ·   2025.04.20. 16:00

Napjainkban ismét hallható a klasszik Csörgő hangja a Győr és Celldömölk között húzódó 10-es számú vasútvonalon: a 2149-es járkál arra géphiány miatt. Ám régebben még nem volt a csörgés ekkora szenzáció. Viszont voltak mások, amik igen! Szálljunk fel az „idővonatra”, és utazzunk vissza tíz évet!