Bronzérmes a Fradi, megállt a metró

iho   ·   2014.06.01. 20:47

A Puskás Ferenc stadionban rendezett Ferencváros–Paks mérkőzés a hazaiak győzelmével végződött, a zöld-fehér csapat három év után ismét a dobogón végzett. Az örömmámorban úszó „szurkolók” célpontja természetesen ismét a metró volt (láttunk már ilyesmit), az Origo beszámolója szerint már a kocsi belsejében randalíroztak, egyikük a metró tetejére is kimászott. A 2-es metró forgalma jó fél órán át szünetelt a Deák tér és az Örs vezér tere között.

* * *

Indóház Online – Hivatalos oldal: hogy ne maradj le semmiről, ami a földön, a föld alatt, a síneken, a vízen vagy a levegőben történik. Csatlakozz hozzánk! Klikk, és like a Facebookon!

Kapcsolódó hírek

Közút Infrastruktúra

Flórián tér: déli hídzárral kezdődik az első ütem

BKK/iho   ·   2025.02.11. 09:10

A felújítás őszig tartó első ütemében teljesen lezárják a déli hidat, az autós forgalom kizárólag az északi felüljárón haladhat majd, irányonként egy-egy sávon. Ugyanakkor a Szentendrei út felől az Árpád híd, illetve Pest felé haladóknak új, kétsávos forduló létesül a Pacsirtamező utcában segítségképpen.