Ingyen parkolóház a hóeltakarításért

MTI   ·   2013.01.21. 13:14

Ingyenessé tette a parkolást hétfő éjjelre két parkolóházában a győri városüzemeltetési társaság a hóeltakarítás érdekében – közölte a társaság szóvivője.

Ozsvárt Tamás hozzátette: a Győr-Szol Zrt. egyben arra kéri az autósokat, hogy minél többen éljenek hétfő este nyolc és kedd reggel nyolc óra között a lehetőséggel, így is segítve, hogy az üresen maradó parkolóhelyek révén könnyebben és gyorsabban takaríthassa el a társaság az utóbbi napokban a közterületeken felgyülemlett havat.

A Győr-Szol két parkolóháza a győri Jókai utcában, illetve a Révai utcában van.

Kapcsolódó hírek

Vasút Városi vasút

Tovább újul a nagykörúti villamosvonal

BKV/iho   ·   2025.05.22. 08:30

A Tátra utca és a Jászai Mari tér közötti szakaszon, korszerű zaj- és rezgéscsillapított technológia alkalmazásával végzett rekonstrukció által csökkenhet a villamosok menetideje, valamint a környezeti terhelés. A munkálatok várhatóan augusztus elejéig tartanak.