Ismét járható az M0-ás maglódi lehajtója

iho/közút   ·   2011.12.06. 15:38

Megnyitották a forgalom előtt az M0-ás autóút maglódi lehajtóját, amelyet kora délután azért kellett lezárni, mert egy kamion rakománya az úttestre borult – közölte a Pest Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője.

Kovács Viktória tájékoztatása szerint a 31-es út felé vezető maglódi lehajtónál életbe léptetett lezárást a rakomány és törmelék eltakarítását követően oldották fel; a környéken a forgalom zavartalan.



Kapcsolódó hírek

Vasút Nagyvasút

Kisiklott egy személyvonat Újszászon

iho/vasút   ·   2026.06.18. 14:13

Egy Hatvanból Szolnokra tartó S820-as vonat vezérlőkocsija az állomásra behaladás közben, a váltókörzetben ugrott le a sínekről. Sérültek nincsenek, viszont az Újszászt érintő vonalakon jelentős késésekre kell készülni.