Kétmilliárd a vasutasoknak

iho   ·   2013.11.05. 16:44

Az egyezményben szereplő ötmilliárd forint első egymillárdos részletét 2011-ben, kétmilliárdot tavaly fizettek ki. 2013 december elején átlagosan nettó 32 000 forintot kap harmincezer vasúti dolgozó a költségvetési törvényben meghatározottak értelmében. A forrásból a vasúti cégek prémiumrendszereinek hatálya alá tartozók – például a vezetők – nem részesülnek.

* * *

Indóház Online - Hivatalos oldal: hogy ne maradj le semmiről, ami a földön, a föld alatt, a síneken, a vízen vagy a levegőben történik. Csatlakozz hozzánk! Klikk, és like a Facebookon!

Kapcsolódó hírek

Vasút Nagyvasút

Rákosrendezői karbantartás: pipa!

MÁV/iho   ·   2025.07.28. 08:45

Befejeződött a komplex pályafelújítás, ismét a korábban megszokott menetrend szerint járnak a vonatok. Július 28-ától több éjszakai járatot vehetnek igénybe az utasok az esztergomi és a veresegyházi vonalon is.