Kétszáz járóképes MAN alváz Szingapúrba

Ács Attila   ·   2011.09.23. 09:00
G_Bus_ISD_MAN_ChassisNL323F_fooldal

Kétszáz alacsonypadlós, NL 323 F típusú alvázra kapott megrendelést a közelmúltban az MAN a szingapúri SMRT Buses cégtől. A szállítások augusztusban indultak és 2012 végén fejeződnek majd be.

Az alvázak 12 méter hosszúak, teljes hosszban alacsonypadlós kialakításúak. A motor 235 kilowattos (320 lóerős) és az Euro V-ös normát teljesíti, AdBlue adalék anyag nélkül. A kipufogórendszerbe az MAN PM-Kat nevű részecskeszűrőjét is beépítették.

A felépítmények helyben készülnek majd az MAN partnerénél, az ST Kinetics nevű cégnél, amelynek ez az első komolyabb megrendelése városi buszokra.

MAN NL 323 F típusú alváz (kép: MAN)

Kapcsolódó hírek

Vasút Közút Városi vasút Autóbuszközlekedés

Így közlekedhetnek a fővárosi BKK-járatokkal szilveszterkor és újév napján

BKK/iho   ·   2025.12.29. 12:00

December 31-én éjjel a várható nagyobb forgalom miatt számos nagykapacitású járat egész éjjel közlekedik: valamennyi metró, az összes HÉV, a nagykörúti 4-es, 6-os, a 14-es, a 17-es, a 47-es, az 50-es és az 56A villamos, a 75-ös és a 80-as trolibusz, valamint az 5-ös, a 7-es és a 8E, 16-os és 223E autóbusz.