Megújuló múzeumhoz új logó illik!

iho   ·   2016.10.26. 09:57
00kicsi

Vitézy Dávid főigazgató tette közzé facebook-oldalán az új arculatot, a logó a közlekedési ágazatok összefüggő rendszerére utal, egyszerre szimbolizálva közutat, vasutat, folyókat, a szerteágazást és a párhuzamosságot, az egymásra utaltságot egyaránt megjelenítve. Szerkezeti átalakítástól nem kell félni, a logó a Magyar Műszaki és Közlekedési Múzeum, mint ernyőszervezet megmarad, de azon belül a Közlekedési Múzeumnak – mint a többi társszervnek – külön arculata kell, hogy legyen.

(forrás: facebook)

* * *

Indóház Online – Hivatalos oldal: hogy ne maradj le semmiről, ami a földön, a föld alatt, a síneken, a vízen vagy a levegőben történik. Csatlakozz hozzánk! Klikk, és like a Facebookon!

Kapcsolódó hírek

Vasút Nagyvasút

Íme a Baross Gábor Vasútfejlesztési Terv, a vasútrombolás lezárása egy tízéves gigaprogrammal!

iho/vasút   ·   2026.07.22. 13:30

Vitézy Dávid közlekedési és beruházási miniszter Rákospalota-Újpesten mutatta be a következő tíz évre szóló, 3500 milliárd forintos, ambiciózus tervet. A cél: versenyképes fővonalak, stabil regionális közlekedés, új HÉV-ek, járműbeszerzések, projektek előkészítése. Az M3-as metrót is meghosszabbítják.