Nagy kerékpártároló a Teve utcai rendőrpalotánál

MTI   ·   2013.07.02. 08:05

A rendőrség Teve utcai székháza mellett adták át Budapest egyik legnagyobb kerékpártárolóját - közölte az ORFK.

A 60 kerékpár tárolására alkalmas területet és eszközt a Rendőrségi Igazgatási Központ Teve utcai árkádos oldalán alakították ki. Budapest egyik legnagyobb kerékpártárolóját a napokban adták át - tették hozzá.

Az Országos Rendőr-főkapitányság kommunikációs szolgálata azt írta: a megvalósításhoz az Országos Balesetmegelőzési Bizottság félmillió forintos támogatást nyújtott, a tárolókon elhelyezett hirdetőtáblák a biztonságos közlekedéssel kapcsolatosak.

A tároló őrzését a rendőrség nem biztosítja, ezt figyelemfelhívó táblákon jelezték. Használatára elsősorban a Rendőrségi Igazgatási Központban dolgozók jogosultak, és a szabad kapacitástól függően az ügyfelek is igénybe vehetik.

Kapcsolódó hírek

Zöldút Kerékpár

Négyéves a megújult Mol Bubi

BKK/iho   ·   2025.05.20. 12:00

A BKK közbringaszolgáltatása hamarosan új korszak elé néz: a tervek szerint a 2026-ban induló új rendszerben kétszer annyi kerékpár, öt-hatszor több leadási ponttal és több mint nyolcvan százalékkal nagyobb területen szolgálja majd ki az igényeket.