Nyugaton is sok a baleset a csúszós utakon

MTI   ·   2012.02.15. 17:06

Öten sérültek meg, amikor két személyautó ütközött egymással szerdán Szombathely közelében, a séi körforgalom és a 89-es főút kereszteződésében – közölte a rendőrség.

A baleset miatt az érintett szakaszon útzár van érvényben, az Ausztria irányából érkezőket Sé felé terelik, a Szombathely felől közlekedőket fél pályán átengedik – közölte Kazmar Enikő, a Vas Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense.

Néhány órával korábban, a 87-es számú főúton, Szombathely és Kőszeg között négy autó ütközött össze a hirtelen jött hóesésben. Abban a karambolban hárman sérültek, az érintett útszakaszon szintén teljes útzár van, a forgalmat Gyöngyösfalu és Gencsapáti irányába terelik. Az útzárat ott várhatóan 17 óra körül oldják fel.

Kapcsolódó hírek

Vasút Ellátási lánc Nagyvasút Szállítmányozás

Eldőlt: megépülhet a zalaszentiváni deltavágány

iho/vasút   ·   2025.12.12. 12:00

A Swietelsky, a V-Híd és az R-Kord partnersége csaknem 12 milliárd forintot kér a kivitelezésért, aminek cirka felét a GYSEV fizeti uniós támogatásból, másik felét pedig az állami büdzsé állja. A fejlesztéssel a Metrans tervezett konténerterminálja is megvalósulhat, és értelmet nyerhet a Zalaegerszeg és Zalaszentiván közötti fantomkörforgalom.