A vétlen gyalogos vesztette életét

MTI   ·   2013.07.16. 08:07
Egy ember meghalt, hárman megsérültek kedd reggel egy Győr belvárosában történt balesetben - tájékoztatott a Győr-Moson-Sopron Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság sajtóreferense.

Dobos Viktória hadnagy elmondta: két autó ütközött össze a Jókai és az Árpád út sarkán. Az egyik jármű a járdára sodródott, ahol elgázolt egy gyalogost, aki a helyszínen meghalt. Rajta kívül még hárman sérültek meg, őket kórházba vitték - tette hozzá.

Kapcsolódó hírek

Vasút Nagyvasút

Kisiklott egy személyvonat Újszászon

iho/vasút   ·   2026.06.18. 14:13

Egy Hatvanból Szolnokra tartó S820-as vonat vezérlőkocsija az állomásra behaladás közben, a váltókörzetben ugrott le a sínekről. Sérültek nincsenek, viszont az Újszászt érintő vonalakon jelentős késésekre kell készülni.