Árokba borult egy autó a 47-es úton

MTI   ·   2011.11.09. 18:15

A Hódmezővásárhely felé tartó autó sofőrje egy kocsisort előzött, amikor meglátott egy szemből jövő járművet, fékezett, és visszahúzódott a saját sávjába, de elvesztette az uralmat gépkocsija fölött, kisodródott, és az árokba borult – mondta Tuczakov Szilvána, a Csongrád Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője.

A férfit a tűzoltók szabadították ki a roncsból, sérülései az első adatok szerint súlyosak – közölte az alezredes.
Az érintett útszakaszt a műszaki mentés és a helyszínelés idejére fél pályán lezárták.

Kapcsolódó hírek

Vasút Nagyvasút

Kisiklott egy személyvonat Újszászon

iho/vasút   ·   2026.06.18. 14:13

Egy Hatvanból Szolnokra tartó S820-as vonat vezérlőkocsija az állomásra behaladás közben, a váltókörzetben ugrott le a sínekről. Sérültek nincsenek, viszont az Újszászt érintő vonalakon jelentős késésekre kell készülni.