Betegszállítónak ütközött egy autó

MTI   ·   2011.11.11. 09:38

Az elsődleges információk szerint a betegszállító Kistelek felől Szeged irányába tartott, s jobbra akart kanyarodni. Ezt későn észlelte a mögötte haladó autó, amely hátulról a betegszállítónak ütközött.

A személyautó sofőrjét és utasát a tűzoltók szabadították ki a jármű roncsaiból, a mentők mindkét embert kórházba vitték. A betegszállítóban senki sem sérült meg, a jármű beteget nem szállított.

A helyszínelés idején félpályás útlezárás volt érvényben az érintett szakaszon.

Kapcsolódó hírek

Vasút Nagyvasút

Kisiklott egy személyvonat Újszászon

iho/vasút   ·   2026.06.18. 14:13

Egy Hatvanból Szolnokra tartó S820-as vonat vezérlőkocsija az állomásra behaladás közben, a váltókörzetben ugrott le a sínekről. Sérültek nincsenek, viszont az Újszászt érintő vonalakon jelentős késésekre kell készülni.