Felújították a 156-os Csörgőt

Vörös Attila   ·   2014.12.05. 11:15
400__IMG_4941__141203_Balatonkenese__M412156

A 156-os celldömölki Csörgő november végére készült el Székesfehérváron. Huszönötödikén a lepsényi répavonat előfogati gépeként teljesítette a terhelési próbát, azóta Fehérvár környékén, főleg a 29-es vonalon dolgozik.

Fűzfő és Kenese közt halad Székesfehérvár felé a csodaszép 156-os két ótvar kocsival<br>(fotó: Vörös Attila)

* * *

Indóház Online – Hivatalos oldal: hogy ne maradj le semmiről, ami a földön, a föld alatt, a síneken, a vízen vagy a levegőben történik. Csatlakozz hozzánk! Klikk, és like a Facebookon!

Kapcsolódó hírek

Vasút Nagyvasút

Montenegró is a Flirtökre szavaz

iho/vasút   ·   2026.05.28. 12:00

Az ország nemzeti vasúttársasága, a Željeznički prevoz Crne Gore (ŽPCG) három négyrészes villamos szerelvényt rendelt a Stadlertől. A beszerzést az Európai Újjáépítési és Fejlesztési Bank hiteléből finanszírozzák.