Karambollal indult a tűzoltónap

iho   ·   2013.04.27. 10:28

A tűzoltó- és rendőrnap alkalmából az óbudai Flórián térről indult a tűzoltók konvoja a Városligetbe, amikor a menet indulása után nem sokkal a doktorokat egy szénmonoxid-mérgezéshez riasztották a tizenharmadik kerületbe.

Az orvosi autó megkülönböztető jelzéseit használva kivált a konvojból hogy megforduljon, ám közben egy másik személyautó nekiütközött. A balesetben a civil személyautó vezetője és két tűzoltóorvos könnyebben megsérült.

Karambolozott a fővárosi tűzoltóság doktorszolgálata<br>(fotó: Mihádák Zoltán - MTI)

Kapcsolódó hírek

Vasút Nagyvasút

Kisiklott egy személyvonat Újszászon

iho/vasút   ·   2026.06.18. 14:13

Egy Hatvanból Szolnokra tartó S820-as vonat vezérlőkocsija az állomásra behaladás közben, a váltókörzetben ugrott le a sínekről. Sérültek nincsenek, viszont az Újszászt érintő vonalakon jelentős késésekre kell készülni.