Késések a Székesfehérvár-Sárbogárd vonalon

iho/vasút   ·   2012.02.07. 08:57

A Székesfehérvár-Sárbogárd vasútvonalon, a szél másfél méteres hóátfúvásokkal teljesen elzárta a közlekedés elől a pályát Aba-Sárkeresztúr állomásnál kedden reggel.

A MÁV-Start Zrt. nem rendelt buszokat az utasok elszállítására, mert a közúton is hasonló a helyzet, adta hírül a Mávinform.

Reggel 8.00 óra újra körül megindult a forgalom.

Kapcsolódó hírek

Vasút Közút Nagyvasút Autóbuszközlekedés

Szombattól július végéig karbantartják Rákosrendezőt, jelentősen változik a közlekedés az esztergomi, a szobi és a veresegyházi vonalakon

MÁV/iho   ·   2025.06.21. 08:00

A vonatok fővárosi végállomását a Nyugati pályaudvarról külső állomásokra helyezik át: az esztergomi vonatok Angyalföldig, a szobi és a veresegyházi vonal járatai Rákospalota-Újpestig közlekednek. Pótlóbuszok helyett a sűrűbb helyközi buszjáratokat és a BKK járatait lehet majd igénybe venni.