Késnek a vonatok a záhonyi és békéscsabai vonalakon

iho/vasút   ·   2018.05.11. 15:03

Millér forgalmi kitérőnél péntek délután fél kettőkor meghibásodott a biztosítóberendezés, emiatt az érintett szakaszon csak lassabban haladhatnak a vonatok. A Budapest-Debrecen-Nyíregyháza-Záhony (100-as) és a Budapest-Szolnok-Békéscsaba-Lőkösháza (120-as) vonalakon húsz-ötven perccel meghosszabbodik a vonatok menetideje. A szakemberek dolgoznak a helyreállításon.

Elszállt a biztber Millérnél, húsz-ötven perces késésekkel közlekednek a vonatok Békécsaba és Debrecen felé is. A hatvani vonalon is van némi fennforgás

* *

Indóház Online – Hivatalos oldal: hogy ne maradj le semmiről, ami a földön, a föld alatt, a síneken, a vízen vagy a levegőben történik. Csatlakozz hozzánk! Klikk, és like a Facebookon!

Kapcsolódó hírek

Vasút Nagyvasút

Megújult a debreceni szoborgőzös

iho/vasút   ·   2025.09.18. 12:00

A Nagyállomás ikonikus látványossága, a 326.136-os pályaszámú, száznegyven éves gőzmozdony ismét régi fényében tündököl, miután állagmegóvó felújításon esett át a Magyar Műszaki és Közlekedési Múzeum, valamint a MÁV-csoport közös munkájának köszönhetően.