Meghalt egy nő az 1-es főúton történt autóbalesetben

MTI   ·   2011.11.22. 15:21

Egy halottja van annak a balesetnek, amely miatt kedd délután teljes szélességében lezárták az 1-es főutat Győr közelében - tájékoztatott a megyei rendőr-főkapitányság sajtóügyeletese.

Egy személyautó és egy kamion ütközött össze Öttevény és a lébényi lehajtó között - mondta el Kálmán Gabriella. Az autóban ülő középkorú nő a frontális ütközésben olyan súlyos sérüléseket szenvedett, hogy a helyszínen meghalt.

A forgalmat negyed nyolc körül újra megindították.

(fotó: mti)

Kapcsolódó hírek

Vasút Nagyvasút

Kisiklott egy személyvonat Újszászon

iho/vasút   ·   2026.06.18. 14:13

Egy Hatvanból Szolnokra tartó S820-as vonat vezérlőkocsija az állomásra behaladás közben, a váltókörzetben ugrott le a sínekről. Sérültek nincsenek, viszont az Újszászt érintő vonalakon jelentős késésekre kell készülni.