Nem járt a négyeshatos
·
2012.04.21. 08:03
A viszonylat megnyitásával most először jön létre közvetlen elővárosi vasúti kapcsolat a német főváros főpályaudvara és északi városrészei között.
Két új spanyol szerelvénnyel gyarapodott a fővárosi járműflotta.
Június 19-étől teszteléssel, majd díjmentes használattal újra megjelennek a zöld kerékpárok Budapest utcáin.