Óriási dugó egy lerobbant Ikarus miatt

iho/közút   ·   2012.07.10. 10:47

Az Index munkába érkező kollégájának beszámolója szerint óriási fennakadást okozott egy, az Árpád fejedelem útján, a Margit híd közvetlen közelében lerobbant csuklós Ikarus. A lap másik munkatársa ötven perc alatt jutott át a Lánchídon a kialakult dugóban.

A google maps forgalomfigyelője szerint a teljes budai alsórakpart lebénult, különösen a Margit hídi felhajtó, a Lánchíd környéke és a Petőfi hídtól északra levő szakasz. Nagy a torlódás a Margit hídról az Árpád fejedelem útjára lehajtó szakaszon és a teljes Margit körúton is.

Kapcsolódó hírek

Vasút Közút Városi vasút Autóbuszközlekedés

Így közlekedhetnek a fővárosi BKK-járatokkal szilveszterkor és újév napján

BKK/iho   ·   2025.12.29. 12:00

December 31-én éjjel a várható nagyobb forgalom miatt számos nagykapacitású járat egész éjjel közlekedik: valamennyi metró, az összes HÉV, a nagykörúti 4-es, 6-os, a 14-es, a 17-es, a 47-es, az 50-es és az 56A villamos, a 75-ös és a 80-as trolibusz, valamint az 5-ös, a 7-es és a 8E, 16-os és 223E autóbusz.