Teljes útzár Nagykáta és Szentmártonkáta között

MTI   ·   2012.04.13. 09:17

Teljes szélességében lezárták a 31-es főutat Nagykáta és Szentmártonkáta között, miután két autó karambolozott az érintett útszakaszon péntek reggel – közölte a Pest Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense.

Székely Noémi elmondta, hogy az elsődleges információk szerint a főút 58. kilométerénél, egy nyílegyenes szakaszon sikertelen előzési manőver közben két autó az árokba rohant, egy ember könnyebben megsérült.

A helyszínelés befejezéséig az érintett útszakaszt teljes szélességében lezárták; terelési, letérési lehetőség híján a rendőrség visszafordítja a járműveket – tette hozzá a sajtóreferens.

Kapcsolódó hírek

Vasút Nagyvasút

Kisiklott egy személyvonat Újszászon

iho/vasút   ·   2026.06.18. 14:13

Egy Hatvanból Szolnokra tartó S820-as vonat vezérlőkocsija az állomásra behaladás közben, a váltókörzetben ugrott le a sínekről. Sérültek nincsenek, viszont az Újszászt érintő vonalakon jelentős késésekre kell készülni.