Terelés a Gellérthegyen

iho/közút   ·   2011.10.03. 15:02

A XI. kerületi Kelenhegyi utat útépítési munkák miatt a Mihály utca és a Szirtes út között lezárják, így a 27-es autóbuszok módosított útvonalon közlekednek, nem érintik a Búsuló Juhász (Citadella), a Mihály utca és a Szirtes út megállókat. A módosított útvonalon ideiglenes megállókat alakítanak ki az alábbi helyeken:

  • Búsuló Juhász (a Kelenhegyi úton a Szirtes út kereszteződése előtt)
  • Szirtes út (a Mihály utcában a Sánc utca kereszteződése után)

Kapcsolódó hírek

Vasút Közút Nagyvasút Autóbuszközlekedés

Szombattól július végéig karbantartják Rákosrendezőt, jelentősen változik a közlekedés az esztergomi, a szobi és a veresegyházi vonalakon

MÁV/iho   ·   2025.06.21. 08:00

A vonatok fővárosi végállomását a Nyugati pályaudvarról külső állomásokra helyezik át: az esztergomi vonatok Angyalföldig, a szobi és a veresegyházi vonal járatai Rákospalota-Újpestig közlekednek. Pótlóbuszok helyett a sűrűbb helyközi buszjáratokat és a BKK járatait lehet majd igénybe venni.