Völner Pál beszél a MÁV helyzetéről
·
2011.09.30. 18:30
Megírtuk mi is, petíció indult azért, hogy a 27-esen újra utazhassunk. Ennek apropóján emlékezzünk közösen a vonal bezárása után megjelent Indóház búcsúírásával arra, milyen volt, lehetett arrafelé egykoron a vasúti közlekedés.
A 27-es vonal reaktiválásával közvetlen összeköttetés jöhetne létre a Bakony és a Balaton között, de alternatív útvonalként is funkcionálhatna a pálya.
Az első próbákra Mississippi államban, a hadsereg tartalékos kiképzési gyakorlatán került sor a napokban. A mozgások során a katonák kezelték a járművet.