Lezárták a 4-es főutat
·
2013.03.12. 16:02
Az intézkedésre egy baleset miatt volt szükség Karcag és Kisújszállás között.
Az intézkedésre egy baleset miatt volt szükség Karcag és Kisújszállás között.