Azért is jó lenne, ha újraindulna a személyszállítás Lepsény és Hajmáskér között, hogy bizonyos előkelő tudatlanságokról le lehessen szokni
·
2026.06.26. 17:10
Megírtuk mi is, petíció indult azért, hogy a 27-esen újra utazhassunk. Ennek apropóján emlékezzünk közösen a vonal bezárása után megjelent Indóház búcsúírásával arra, milyen volt, lehetett arrafelé egykoron a vasúti közlekedés.