Több mint Werbelok
·
2011.10.09. 18:30
Fokozatosan kiépül a GSM-R az ÖBB hálózatán: mozdonykeresztelővel ünnepelte ezt a fontos mérföldkövet a Kapsch.
Munkatársaink a Kandó-Traxx bemutatója előtt öt órával már képeket készítettek a Trakció fóliázott mozdonyáról.
A német nyelvterületen gyakoriak a matricás járművek, nálunk még csak a GYSEV-nek és az Eurocomnak volt.