Megérkezett a Szégy-Csex Székelyföldre
·
2013.05.17. 21:03
A baranyai kisvárosba augusztus elsejétől, a borsodi iparvárosba pedig szeptember elsejétől lehet majd ismét eljutni vasúttal, kétóránként.
A 108-as vonal körülbelül huszonhét kilométeres pályaszakaszán szép csendben, nagyobb hírverés nélkül készült el a villamosítás.
A Dunakeszi Járműjavítóban a tavalyi csődöt követően állt le a munka. A javításra vagy karbantartásra váró kocsik lassanként térhetnek vissza a forgalomba.