Azért is jó lenne, ha újraindulna a személyszállítás Lepsény és Hajmáskér között, hogy bizonyos előkelő tudatlanságokról le lehessen szokni
·
2026.06.26. 17:10
Áramellátási problémák miatt nem járt hétfőn délben a kettes metró. A bűnös egy új Alstom-szerelvény.
Egyelőre a tervekre van pénz.
Az eljárást a BKK írta ki a villamosvonal felújítására.