Azért is jó lenne, ha újraindulna a személyszállítás Lepsény és Hajmáskér között, hogy bizonyos előkelő tudatlanságokról le lehessen szokni
·
2026.06.26. 17:10
Keretegyezmény megkötésével gyorsítanák a korábbi kapcsolatok helyreállítását és az új összeköttetések létesítését.
A hírek nem tudják követni a késéseket, mindenki tájékozódjon!