Autóbuszbaleset Erdélyben

iho/közút   ·   2011.12.20. 15:28
Borszékre szállított fakitermelő munkásokat az az autóbusz, amely Gyergyóditró és Salamás között borult az árokba. A havas, nem letakarított úton a buszvezető az útviszonyoknak megfelelőnél gyorsabban vezetett és kicsúszott. A sofőrt és kilenc utasát a gyergyószentmiklósi kórházba szállították, komolyabb sérüléseket ketten szenvedtek. A Székelyhon portál megjegyzi, hogy pár nappal ezelőtt alig száz méterrel odébb csúszott az árokba egy busz, de nem borult fel, és senki sem sérült meg.

Kapcsolódó hírek

Vasút Nagyvasút

Kisiklott egy személyvonat Újszászon

iho/vasút   ·   2026.06.18. 14:13

Egy Hatvanból Szolnokra tartó S820-as vonat vezérlőkocsija az állomásra behaladás közben, a váltókörzetben ugrott le a sínekről. Sérültek nincsenek, viszont az Újszászt érintő vonalakon jelentős késésekre kell készülni.