Buszbaleset történt az M2-esen

MTI   ·   2012.10.21. 13:05

A buszon hatvanegyen utaztak, közülük senki nem sérült meg a vasárnap délelőtti balesetben - közölte a Pest megyei katasztrófavédelem szóvivője, majd hozzátette: a személykocsi sofőrje ki tudott szállni az összeroncsolódott járműből, de a hátul ülő két nőt a váci tűzoltók vágták ki a roncsból. A mentők súlyos sérüléssel szállították kórházba őket. Az autóút Göd és Sződliget közötti szakaszán rövid ideig teljes útzár volt érvényben, amit azóta föloldottak – tájékoztatta az MTI-t Spitz Alexandra szóvivő.

A balesetet szenvedett busz mellett a mentesítő járatot várják az utasok.<br >(fotó: MTI, Lakatos Péter)

Kapcsolódó hírek

Vasút Nagyvasút

Kisiklott egy személyvonat Újszászon

iho/vasút   ·   2026.06.18. 14:13

Egy Hatvanból Szolnokra tartó S820-as vonat vezérlőkocsija az állomásra behaladás közben, a váltókörzetben ugrott le a sínekről. Sérültek nincsenek, viszont az Újszászt érintő vonalakon jelentős késésekre kell készülni.