Tüntetés miatt nem jár a 2-es villamos

iho/vasút   ·   2012.12.17. 19:10

A hallgatók békés demonstrációja miatt a Parlament környékét lezárta a rendőrség, a személyautók sem közlekedhetnek - adta hírül az MTI. A Nosztalgia villamosozás Facebook-oldala szerint a megmozdulás végeztével újra megindulhat majd a forgalom.

Az MTI információi szerint a tüntetők a Nyugati térre vonulnak, a menetet a rendőrség biztosítja. A Budapesti Közlekedési Központ (BKK) közlése szerint a 4-6-os villamos közlekedését csak szakaszosan tudják biztosítani.

Kapcsolódó hírek

Vasút Városi vasút

Harminckettő az ötvenegyből

BKK/iho   ·   2026.04.09. 12:00

Újabb CAF-fal bővült a budapesti villamosflotta. A 2288-as pályaszámú jármű a műszaki vizsgálatok, az ajtók alapos ellenőrzése, valamint az előírt próbafutások teljesítését követően kezdhette meg a munkát.

Vasút Városi vasút

Újabb nagy kötöttpályás fejlesztéseket készít elő a BKK

BKK/iho   ·   2026.04.07. 15:00

A Budafoki úti villamos, a Pacsirtamező utcai villamos, valamint az M1-es metró korszerűsítésének és meghosszabbításának célja, hogy Budapest közösségi közlekedése a város fenntartható fejlődését szolgálva időben és kényelemben is versenyképes alternatívát nyújtson az egyéni gépjármű-közlekedéshez képest.