Újra lehet vonatjegyet venni interneten

iho/vasút   ·   2011.08.28. 16:06

Sikerült kijavítani a MÁV-Start még szerdán elromlott internetes jegyértékesítési rendszerét, derül ki a MÁV-csoport sajtóközleményéből. Vasárnap délután kettőtől (azaz 14 órától, mert van olyan kedves kommentelőnk, aki szerint egy közlekedési portálon így kell írni) újra ki lehet fizetni a megrendelt jegyeket a MÁV-Start honlapján, és azokat újra ki lehet váltani a pályaudvari automatákból.

Körülbelül ezer belföldi és száz nemzetközi kifizetett jegy maradt kinyomtatatlanul. Ebből a legnagyobb kellemetlensége a külföldre utazóknak származott, nekik újra meg kellett váltaniuk és meg kellett hitelezniük a jegyet. Számukra a vasút kárpótlást ad utazási utalvány formájában.

Kapcsolódó hírek

Vasút Nagyvasút

Áprilisban a 78-ast is kipofozzák

MÁV/iho   ·   2026.03.26. 08:15

Március 28-ától egy hónapig pótlóbuszok szállítják az utasokat Aszód és Balassagyarmat között. A cél a sebességkorlátozások felszámolása, a vasúti pálya és a vasúti átjárók biztonságosabbá tétele.